Přidat vinaře
Pro lidi,
kteří rádi pijí víno
Drobečková navigace

Úvod > Reportáže

Reportáže


Vína nejléle poznáte u zdroje. Příležitostí se nabízí celá řada, inspirovat se můžete v kalendáři vinných akcí. Zajímá-li vás, jak to na vybraných akcích vypadalo, neváhejte se začíst do následujících reportáží.

Reportáž v Pavlova (2010)

Cesta z Města do Mikulova utekla po dálnici za dvě hodiny, myšlenky na dobré víno nás však zabavily dostatečně. Do Mikulova, protože ubytovací kapacita Pavlova byla již dlouho předem vyprodána...

Více

Publikováno 1. 7. 2015 13:39
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Reportáž z Velkých Pavlovic aneb POPRVÉ

O akci jsme se dozvěděli 14 dní před datem konáním právě díky FB a Wining.cz. Největší problém, který se zdál v první dva dny plánování nepřekonatelný, bylo ubytování. To se však podařilo se štěstím vyřešit (dozvěděl jsem se, že je to rok dopředu už plný). Doporučuji se nebát a klidně se ubytovat i 10 km od místa konání. Důležité je ověřit autobusové spoje, která díky bohu jezdí i v sobotu. Ti movitější mohou využít i tágo.

Více

Publikováno 1. 7. 2015 13:36
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Reportáž z Velkých Bílovic (2011)

Na akci Ze sklepa do sklepa ve Velkých Bílovicích jsem se opravdu těšil, protože nabízí vše nej - nejvíce vinařů, nejlepší počasí (krásné slunečné jaro) a také vynikající atmosféru.

Více

Publikováno 1. 7. 2015 12:54
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Víno ze supermarketu

Lze koupit dobré víno v supermarketu? Má ortodoxní víno-víra mi nedovolí projít mezi regály s vínem (nebo tím, co za víno vydávají;-), takže nevím. Slyšel jsem a četl mnoho kritiky, počínaje snahou obchodu prodat cokoliv s maximální marží (nepovedený vinný mok lze vždy dosladit, přefiltrovat, či chemicky upravit) a konče naprosto nevhodnými podmínkami při logistice a skladování (víno potřebuje především stálou teplotu).

Více

Autor: admin Publikováno 30. 6. 2015 10:54
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář