Přidat vinaře
Pro lidi,
kteří rádi pijí víno
Drobečková navigace

Úvod > Mobilní aplikace

Mobilní aplikace Wining

Mobilní aplikace Wining Vám pomůže najít nejlepší víno pro Vás. Vinaři a obchodníci s vínem v mobilní aplikaci prezentují svá vína a akce, na kterých můžete vína ochutnat. Zákazníci vína hodnotí, komentují a mohou si je i přímo objednat. Mobilní aplikace Wining je zdarma a můžete si jí stáhnout z AppStore (iPhone, od verze 6.0 iOS) nebo z Google Play (Android, od verze 2.3.3) - vyhledáte pomocí textu wining.cz.

V současné době (podzim 2015) je k dispozici první verze aplikace sloužící výhradně k hodnocení vín na výstavě vín Forum Moravium, která je součástí Velkopavlovického vinobraní (koná se ve dnech 28. a 29.8.2015) a na Svatomartinských otevřených sklepech tamtéž (14. a 15.11.2015). V aplikaci tedy najdete data pouze tyto dvě akce. Následně bude mobilní aplikace nabídnuta všem vinařům, organizátorům vinařských akcí a obchodníkům s vínem. V případě zájmu o vložení vašich vín do mobilní aplikace nás prosím kontaktujte již nyní. 

Mobilní aplikace Wining - hlavní nabídkaStručný návod k ovládání mobilní aplikace Wining

Po stažení mobilní aplikace z AppStore nebo Google Play doporučujeme, abyste se zaregistrovali (vyplnili e-mail, telefon a adresu). Tím získáte možnost hodnotit a komentovat vína a především vytvářet objednávky na nákup vína. Po prvním spuštění aplikace jsou nahrána data, proto prosíme o trpělivost (dle rychlosti připojení nahrání trvá 1-5 min).

Hlavní nabídka umožňuje přístup k jednotlivým funkcím:

  • Akce - přehled vinařských akcí, přehled vín na akcích a možnost jejich hodnocení a komentování
  • Vína - přehled vinařů a obchodníků s vínem a jejich nabídky vín 
  • Objednávky - přehled objednávek (vína lze přidat do objednávky kdekoliv)
  • Sdělení (funkce není ve stávající verzi dostupná) - příjem informací od vybraných vinařů a obchodníků s vínem 

Akce

Funkce Akce nabízí přehled vinařských akcí. V každé akci může být jedna nebo více degustací (typicky otevřené sklepy). Degustace obsahuje vína, která můžete hodnotit a komentovat (včetně možností vložení fotografie). V den konání akce můžete průběžně sledovat hodnocení vín ostatními lidmi (průměrné hodnocení). Víno lze vložit do objednávky. Nabízí-li stejné víno více obchodníků, můžete si vybrat, u koho nakoupíte.

Vína

Funkce Vína nabízí seznam vinařů a obchodníků s vínem a jejich nabídky vín. U každého vinaře nebo obchodníka s vínem můžete získat jeho kontaktní informace. Víno můžete i zde hodnotit, komentovat nebo objednat.

Objednávky

Funkce Objednávky obsahuje přehled objednávek. Objednávku zde odešlete vinaři nebo obchodníkovi s vínem (bude odeslána e-mailem). Po odeslání objednávky je nutné individuálně domluvit způsob úhrady a doručení vína. Objednat lze pouze víno, u kterého vinař uvedene cenu.

Sdělení

Funkce Sdělení vám umožňuje odebírat zprávy od vinařů nebo obchodníků s vínem, které preferujete. Získate tak informace o připravovaných akcích, nové nabídce vín atd.

Používání mobilní aplikace vinaři a obchodníky s vínem

Vinaři a obchodníci s vínem mají k dispozici další aplikaci, která umožňuje vkládat nové akce, spravovat seznam vín, objednávek a zasílat sdělení zákazníkům. Máte-li zájem o více informací nebo přejete-li si získat přístup k této aplikaci, kontaktujte nás prosím.

Mobilní aplikace Wining - akceMobilní aplikace Wining - detail akceMobilní aplikace Wining - vínoMobilní aplikace Wining - objednávka